top of page

Apie „Pasaulio puodus“

Kas verda „Pasaulio puoduose“?

Pasaulio puodai atsiradimo istorija

Kodėl „Pasaulio puodai“?

​2006 metais Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius senu mersedesu leidosi į tolimą kelionę iš Vilniaus į Malį.

Vytaras ekspedicijoje buvo atsakingas už maisto atsargas ir gaminimą. Visuose ankstesniuose žygiuose maisto gamyba savaime tekdavo Vytarui – ar katiliuke ant laužo, ar ant nešiojamos dujinės viryklės laive jūroje.

Ekspedicijoje „Afrika.LT“ Martynui šovė mintis Maroke nufilmuoti, kaip Vytaras gamina pietus. Komentuodamas ką daro, Vytaras ištarė: „Jūs matote rubriką PASAULIO PUODAI". Taip jie ir atsirado. Iš pradžių kaip dalis TV kelionių laidų, o vėliau – kaip atskira laida Lietuvos radijuje ir televizijoje.  Paskui prasidėjo receptų rinkimas pasaulyje, pritaikymas Lietuvoje, knygos, „Pasaulio puodų“ rubrikos internete ir socialiniuose tinkluose.

„Pasaulio puodai“ pradėjo keliauti ir pas žmones – į renginius ar šventes, o galų gale atvėrė duris Merkinėje – tada jau patys sulaukė svečių iš visos Lietuvos.

Kviečiame apsilankyti "Pasaulio puodai" elektroninėje parduotuvėje.

„Pasaulio Puodų" įkūrėjas Vytaras Radzevičius

Vytaras Radzevičius – vyras, tėvas ir senelis, lietuvis, vilnietis, šaulys, Merkinės krašto užeivys, keliautojas, gastronomas, televizijos ir radijo laidų gamintojas, Kauno „Žalgirio“ ir Liverpool FC gerbėjas, rankininkas, futbolininkas, kartais – ledo ritulininkas, žvejas – mėgėjas, vištų augintojas, vienkiemininkas, nuotykių ieškotojas, pradedantis aludaris.  Sąrašas pildomas.

Išbandykite Vytaro Radzevičiaus receptus!

Apie Pasaulio Puoda sumanytoją Vytarą Radzevičių
Mediateka

Mediateka

"Pasaulio puodų" laidos

Televizijos laidos

„Pasaulio puodai“ televizijos laidų mediateka

Radijo laidos

„Pasaulio puodai“ radijo laidų mediateka

bottom of page