top of page

Merkinės fabrikas

Vytaro Radzevičiaus lauko restoranas - vasaros kiemas „Pasaulio puodai" Merkinėje

Vytaro Radzevičiaus lauko restoranas vas

Keliautojas, televizijos ir radijo laidų bei kulinarinių knygų „Pasaulio puodai“ autorius Vytaras Radzevičius nuostabios gamtos apsuptyje 2020-ųjų metų vasarą Merkinės dvarvietėje atidarė lauko restoraną - vasaros kiemą „Pasaulio puodai".

Žinomas žurnalistas ir keliautojas šią vietą žada paversti išskirtiniu traukos centru, kuriame neabejotinai pakvips gurmaniškais istorijos ir kulinarinio paveldo prieskoniais. Merkinė – kupina istorijos, o ir šalia dvarvietės esantis kraštovaizdis, gniaužia kvapą.

Lauko restoranas yra sezoninis ir kol kas vasaros kiemo „Pasaulio puodai“ veikla planuojama nuo gegužės iki spalio mėnesio. Vėliau restoranas persikels į vidines patalpas, tačiau restorano formatas bus kitoks, neįprastas. Bus orientuojamasi į gatvės maistą, kurio kultūros Lietuvoje yra mažai. Restorane bus įgyvendintos ir panaudotos Vytaro iš svečių šalių pasrsivežtos idėjos bei receptai, kuriuos jis pats pamėgo, atrinko ir nori pasidalinti su būsimais lankytojais.

Visus patiekalus savo lauko kavinėje Vytaras gamina pats, talkina jam ir šeima. Patiekalai bus gaminami taip, kaip Vytaras matė juos gaminant įvairiose jo kelionėse  – ant gyvos ugnies, lauke, su aprūkusiais puodais, dūmais, vėjais, lietumis ir vienu gražiausiu kraštovaizdžių pasaulyje.

Skaniaisiais Vytaro rceptais galite mėgautis ir namuose!

Puikus maistas Merkio ir Nemuno sankiкtoje

Akimirkos iš lauko restorano - vasaros kiemo „Pasaulio puodai" Merkinėje

Laukiame Jūsų atvykstant!

Adresas: Merkinės fabrikas, Gardino g. 28, Merkinė LT-65337, koordinatės  54.158144;  24.184982

Žemėlapis kaip atvykti į Vytaro Radzevičiaus lauko restoraną - vasaros kiemą „Pasaulio puodai" Merkinėje

bottom of page