top of page

Pirkimo taisyklės ir sąlygos

Maisto produktų užsakymo ir pristatymo į namus ar biurą per interneto svetainę taisyklės:
 

Šios maisto užsakymo į namus ar biurą per interneto svetainę taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Pirkėjui ir Pardavėjui privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės ir pareigos, maisto užsakymo, pristatymo ir apmokėjimo sąlygos. Kai Pirkėjas, darydamas maisto užsakymą, pažymi varnele nuorodą „Susipažinau su Taisyklėmis ir su jomis sutinku“, laikoma, kad Pirkėjas patvirtino, jog susipažino su Taisyklėmis ir sutinka jų laikytis. Taisyklės galioja tais atvejais, kai maisto užsakymas atliekamas „Pasaulio puodai“ interneto svetainėje.

Maisto pristatymo paslaugos teikėjas – MB Pasaulio puodai (kodas Juridinių asmenų registre 305426245 ), įmonės adresas Veismūnų kaimas 2, Alytaus rajonas, LT-64194.

Maisto užsakymas į namus ar biurą kartu su pristatymo paslauga interneto svetainėje  (toliau – maisto užsakymas) priimamas Vilniuje. Dėl pristatymo į Vilniaus rajoną galimybių ir sąlygų teiraukitės nurodytais telefonais.

 

Maisto užsakymo sąlygos
Maisto produktų pristatymo kaina 4 Eur. Nuo 30 Eur sumos maisto produktų pristatymas nemokamas.

Galutinė kaina nurodoma, kai patvirtinamas Pirkėjo krepšelis.

Pardavėjas savo nuožiūra inicijuoja įvairias akcijas bei žaidimus, taip pat vienašališkai, be atskiro įspėjimo, keičia akcijų ar žaidimų sąlygas arba jas panaikina.

Maisto užsakymui taikomos akcijos ir jų sąlygos gali skirtis. Tai priklauso nuo to, kokiame regione teikiama ir įgyvendinama maisto užsakymo paslauga.

 

Atsiskaitymo už maisto užsakymą būdai

Už prekes atsiskaitoma elektronine bankininkyste.

Pirkėjui, už maisto užsakymą sumokėjusiam per elektroninę bankininkystę, bet pažeidusiam taisykles ir nesilaikančiam nurodytų sąlygų, pinigai atgal į jo banko sąskaitą negrąžinami.

 

Grąžinimas

 

Maisto produktai nėra grąžinami. Jei įtarimą kelia pažeista užsakymo pakuotė, apžiūrėkite ją drauge su kurjeriu ir praneškite nurodytais kontaktais. Pretenzijos priimamos valandą po užsakymo atvežimo.

Pirkėjas privalo tikrinti prekes prie vairuotojo ir visus skundus bei neatitikimus fiksuoti kartu su maistą pristačiusiu vairuotoju.

Pirkėjas maisto į namus užsakymą gali atšaukti nuo užsakymo pateikimo praėjus ne daugiau nei 1 valandai. Jeigu užsakymas atšaukiamas vėliau, Pirkėjas už pateiktą užsakymą turi sumokėti nepriklausomai net jei jis ir yra atšaukiamas.

 

 

Pristatymo sąlygos

Pirkėjas yra visiškai atsakingas už savo per užsakymo procesą pateiktus duomenis. Jis turi užtikrinti sąlygas, kad maisto užsakymas būtų perduotas ir priimtas.

Pardavėjas neatsako už padarinius, o taip pat įgyja teisę reikalauti, kad Pirkėjas atlygintų  nuostolius, jei Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų, juos patvirtina neteisingai arba nepriima užsakyto maisto vietoje, kurią nurodė užsakyme. Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų Pardavėjui, o Pardavėjas nėra atsakingas Pirkėjui:

1. Jeigu Pirkėjas neteisingai nurodė užsakyto maisto pristatymo adresą;
2. Jeigu Pirkėjas neteisingai nurodė savo telefono numerį;
3. Jeigu Pirkėjas neteisingai nurodė pageidaujamą užsakyto maisto pristatymo laiką;
4. Jeigu Pirkėjas nepriėmė užsakyto maisto ne dėl Pardavėjo kaltės (neatidarė durų, neatsiliepė į telefono skambutį ir kt.); Jeigu sutartu laiku užsakymas nepriimamas, prekė bus pristatyta už papildomą mokestį 3,30+PVM.
5. Jeigu Pirkėjas nesumoka Pardavėjui už užsakytą maistą arba atsisako mokėti už užsakytą maistą nesant tam objektyvių priežasčių;
6. Dėl interneto svetainės  techninių gedimų, sutrikimų ir kitokio pobūdžio trikdžių;
7. Dėl elektroninės bankininkystės (PAYSERA mokėjimo sistemos) gedimų, sutrikimų ir kitokio pobūdžio trikdžių;
8. Dėl banko mokėjimo kortelių tvarkymo sistemos gedimų, sutrikimų ir kitokio pobūdžio trikdžių.

Pardavėjas turi teisę neperduoti užsakyto maisto Pirkėjui, jeigu yra pažeista nors viena iš Taisyklių.1-8 punkte nurodytų sąlygų.

 

Pardavėjas turi teisę vienašališkai bet kada pakeisti ir papildyti šias Taisykles be išankstinio įspėjimo, todėl Pirkėjas kiekvieną kartą, prieš naudodamasis maisto užsakymo paslauga, privalo susipažinti su Taisyklėmis ir patvirtinti, jog sutinka jų laikytis. Jei Pirkėjas pradėjo pildyti užsakymą, laikoma, kad pirkėjas besąlygiškai sutiko su visomis Maisto užsakymo taisyklėmis. Pardavėjas neprisiima jokios rizikos ir atsakomybės, jei Pirkėjas pateikė užsakymą, nesusipažinęs su šiomis Taisyklėmis ar jų dalimi.

 

Užsakytas maistas ir Pirkėjo pagamintas patiekalas išoriškai gali skirtis nuo interneto svetainėje nurodytų patiekalų nuotraukų.

 

Viską išsiaiškinkime telefonu: +370 620 77776. arba elektroniniu paštu – pasauliopuodai@gmail.com

bottom of page